Привітали ветерана Степана Андрійовича Халімана з 90-річчям

17.10.17

Днями, в цю золоту осінню пору відзначив свій поважний ювілей ветеран Великої Вітчизняної війни - житель Шрамківки Степан Андрійович Халіман.

Жвавий, з добрими, молодими очима Степан Андрійович зустрічав гостей, що прийшли до його оселі 13 жовтня, щоб привітати з шанованим 90-річчям. 

Не оминули увагою поважного фронтовика представники районної влади. До ювіляра завітали заступник голови районної ради Тетяна Богославець і заступник голови районної державної адміністрації Світлана Коршак, голова районної організації ветеранів Валентина Крокосенко, Шрамківський сільський голова Анатолій Куля.

Вони щиро привітали Степана Андрійовича та за багаторічну сумлінну працю і вагомий особистий внесок у розвиток народного господарства у повоєнні роки вручили Почесну подяку районної ради та районної державної адміністрації, квіти і цінні подарунки.

Гості поспілкувалися з ветераном та його родиною. Ювіляр охоче розповідав про свій життєвий шлях, про те, як воював під час Другої світової війни, поділився спогадами про прожиті роки, які були щедрими на щасливі й тривожні миті.

Дякуючи за увагу та вітання, Степан Андрійович побажав гостям усіляких гараздів та мирного неба над Україною. А вони, в свою чергу, зичили ювіляру відзначати у широкому колі рідних і друзів ще й 100-річчя.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація