Привітали працівників галузі дошкільної освіти району

25.09.15

27 вересня відзначається Всеукраїнський день вихователя і дошкільних працівників. З цієї нагоди 25 вересня 2015 року в центрі розвитку дитини "Сонечко" смт Драбів відбулися урочистості.

Працівників дошкільної ланки освіти з професійним святом щиро привітали голова районної ради Володимир Дзега та голова районної державної адміністрації Іван Гайдай.

- Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особа і закладаються основи здоров'я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до її внутрішнього світу. За допомогою своїх вихователів дошкільники пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину, - сказав у виступі голова районної ради. Він також побажав присутнім міцного здоров’я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків і держави.

За багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, заслуги в реалізації державної політики у галузі дошкільної освіти, навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня дошкілля  Володимир Дмитрович Дзега нагородив Почесними грамотами районної ради завідувача дошкільного навчального закладу «Сонечко» с.Безпальче Лідію Жердецьку та завідувача дошкільного навчального закладу "Сонечко" с.Михайлівка Тамару Лісун. Подяками районної ради були відзначені колективи дошкільного навчального закладу "Казка"садка Софії Русової с.Драбове-Барятинське і дошкільної групи Перервинцівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-днз", також Золотоношківський сільський голова Олександр Харченко та Драбове-Барятинський сільський голова Віра Жадан.

Із святом всіх учасників заходу поздоровили вихованці центру розвитку дитини "Сонечко".

             

             

             

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація