Прийнято рішення про обмеження заходів з відзначення в районі Дня незалежності України

18.08.20
Сьогодні, 18 серпня 2020 року, голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів голова райдержадміністрації Володимир Хрущ.
 
До роботи долучилися представники місцевого самоврядування, керівники медичних установ району, відділення поліції та районного управління Держпродспоживслужби.  
 
Комісією розглянуто поточну ситуацію із поширенням захворюваності на коронавірус в районі, стан виконання попередніх рішень комісії з питань реалізації заходів по недопущенню поширення захворюваності на COVID-19, а також питання відзначення в районі 29-ї річниці незалежності України, відповідно до Указу Президента України №318/2020.
 
 
Як повідомляють у райдержадміністрації, у зв’язку із збільшенням кількості випадків захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 в Драбівському районі, прийнятого рішення про обмеження заходів з відзначення в районі 29-ї річниці незалежності України, зокрема в частині залучення дітей, людей похилого віку, проведення культурно-мистецьких та спортивних масових заходів. Очільник району наголосив на необхідності безумовного дотримання постанов Головного державного санітарного лікаря України та інших норм чинного протиепідемічного законодавства. Відділенню поліції та районному управлінню Держпродспоживслужби доручено в межах повноважень забезпечити ефективний контроль за дотриманням карантинних обмежень.
Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація