Прийнято рішення щодо придбання нового шкільного автобуса за рахунок співфінансування

08.02.17

Сьогодні голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у нараді з окремими селищним та сільськими головами, на якій обговорили організацію підвозу дітей, які проживають у сільській місцевості, до навчально-виховних закладів.

У розгляді актуальних питань по дотриманню чинного законодавства щодо забезпечення перевезення учнів до місця навчання та додому взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Тетяна Близнюк, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Тамара Рудченко.

Не секрет, що у районі питання підвозу дітей є вкрай важливим. Адже деякі автобуси, що використовуються досить тривалий час, потребують не просто капітального ремонту, а заміни. Саме вирішення цієї проблеми і обговорювали на сьогоднішній нараді з Драбівським селищним головою Василем Хмарою, Драбове-Барятинським сільським головою Вірою Жадан, Митлашівським сільським головою Миколою Скирдою, Остапівським сільським головою Юхимом Чечотом, Перервинцівським сільським головою Петром Івком, Свічківським сільським головою Віктором Давиденком.

  

Голова районної ради наголосив, що забезпечення рівного доступу школярів до якісної освіти є одним із основних завдань як представницької, так і виконавчої гілок влади, та вкотре відмітив, що бачить вихід лише у співфінансуванні та в напруженій спільній роботі.

Висловлена пропозиція щодо придбання нового шкільного автобуса за рахунок співфінансування отримала схвалення учасників наради. Передбачається, що 50% на відповідні цілі оплатиться за рахунок обласного бюджету, решта коштів – за рахунок районного бюджету (400,0 тис. грн.) та коштів місцевих громад (500,0 тис. грн.).

До речі, як заявив голова Черкаської обласної ради Юрій Ткаченко, для оновлення «шкільного» автобусного парку в області вже передбачено 7 млн. грн. Якщо врахувати співфінансування з місцевих бюджетів, то вистачить на придбання 8 автобусів. Тому в цьому питанні слід активніше долучатися місцевим громадам.

Нагадаємо, торік на умовах співфінансування придбано новий шкільний автобус для підвозу учнів Демківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

 Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація