Прийнято Програму надання депутатами районної ради одноразової грошової допомоги громадянам

02.08.16

Рішенням районної ради від 15.07.2016 № 8-1/VІІ прийнято Програму надання депутатами районної ради одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок коштів районного бюджету на 2016 – 2017 роки.

Метою Програми є оперативне та ефективне забезпечення активної участі депутатів районної ради в житті територіальної громади, діяльності ради та виконання ними зобов’язань перед виборцями.

Згідно даної Програми кожен депутат має змогу підвищити ефективність рівня оперативного вирішення проблем виборців відповідного виборчого округу та територіальної громади в цілому, а саме: надавати матеріальну допомогу громадянам району, що знаходяться у складних життєвих ситуаціях, наслідки, яких вони не можуть подолати самостійно, для вирішення соціально-побутових проблем,  лікування, ліквідації в окремих випадках наслідків надзвичайних ситуацій та запобігання їм.

Фінансування видатків Програми здійснюється за рахунок коштів районного бюджету.

Одноразова грошова допомога (далі - допомога) надається отримувачам: громадянам, які знаходяться у складних життєвих ситуаціях, обставинах, що об’єктивно порушують нормальну життєдіяльність особи, наслідки яких вони не можуть подолати самостійно, для вирішення соціально-побутових проблем, лікування та інших непередбачуваних випадків і обставин; громадянам, які прибули до Драбівського району на тимчасове проживання з АР Крим та південно-східних областей України; громадянам мобілізованим до лав Збройних Сил України, інших військових формувань або членам їх сімей (дружині або чоловіку, дітям, батькам); учасникам антитерористичної  операції (Збройні Сили України, Національна гвардія України) або членам їх сімей (дружині або чоловіку, дітям, батькам); членам сімей (дружині або чоловіку, дітям, батькам), загиблих жителів району, які брали участь у проведенні антитерористичної операції на сході України або виконували свій військовий обовֹ’язок під час мобілізації.

Допомога може надаватись у розмірі не менше 200 грн. один раз на рік одному отримувачу, незалежно від проведених виплат іншими розпорядниками коштів районного бюджету.

Одноразову грошову допомогу може отримати лише сам заявник або один з членів його сім’ї (дружина (чоловік), діти, батьки). У разі отримання коштів одним із членів сім’ї отримувача він (отримувач) та особа, яка отримала дану одноразову грошову допомогу не мають права отримувати кошти, передбачені для надання допомоги, протягом поточного року.

Допомога надається на підставі заяви депутата районної ради з відповідним обґрунтуванням. До заяви депутата районної ради додаються документи: заява отримувача про надання грошової допомоги з обґрунтуванням  необхідності надання такої допомоги (вказуються обставини, що спонукали його звернутися за грошовою допомогою); акт обстеження матеріально-побутових умов проживання заявника або довідка відповідних установ (лікувальний заклад, пожежна частина, сільська рада або інші), яка засвідчує необхідність надання допомоги; копія паспорта громадянина України (сторінки, де вказане прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, серія і номер паспорта, коли і ким виданий, місце реєстрації); копія ідентифікаційного номера отримувача; заява-згода на обробку персональних даних.

Сума грошової допомоги вказується депутатом районної ради в поданні.

Допомога надається фізичним особам на їхню домашню адресу поштовим переказом через поштові відділення Черкаської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта".

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація