Представники ОМС взяли участь у засіданні колегії райдержадміністрації

02.06.17

2 червня 2017 року за участю голови районної ради Володимира Дзеги відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів її голова Іван Гайдай.

У роботі колегії взяли участь начальники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники органів місцевого самоврядування, керівники територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі.

Начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Ніна Симоненко доповіла про стан соціального захисту інвалідів в районі та про стан дотримання державних гарантій у сфері оплати праці на підприємствах, установах, організаціях району та заходи щодо погашення заборгованості із заробітної плати в районі.

Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року проінформували завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Юлія Криворот та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Тамара Рудченко. 

Учасники колегії також заслухали інформацію Романа Савенка, районного військового комісара, про підсумки проведення весняного призову громадян на строкову військову службу.

В обговоренні взяли участь сільські голови району.

З усіх питань порядку денного колегії прийняті відповідні рішення та дані доручення.

Виконавчий апарат районної  ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація