Представники ОМС взяли участь у семінарі щодо земельної реформи

20.09.17

20 вересня 2017 року заступник голови районної ради Тетяна Богославець взяла участь у кущовому семінарі на тему: «Земельна реформа. Міфи та реальність щодо зняття мораторію на землі сільськогосподарського призначення».

Даний семінар організований у рамках просвітницької кампанії ВГО «Національна асоціація дорадчих служб України». Участь у зібранні взяли депутати сільських і селищних рад, очільники територіальних громад, власники земельних часток (паїв), представники ініціативних груп.

Розпочала роботу модератор - представник НАСДСУ в регіоні, голова Черкаської обласної сільськогосподарської дорадчої служби Інна Дерій.

Валерій Перепелиця - голова асоціації фермерів та приватних землевласників Драбівського району проінформував про реалізацію прав та можливостей власників земельних паїв, про розвиток підприємництва та дрібних сільськогосподарських виробників, про програми підтримки фермерства, відродження нового класу сільськогосподарських виробників малих сімейних ферм та їх кооперації.

Про питання децентралізації та об’єднання територіальних громад, формування ринку земель сільськогосподарського призначення в контексті розвитку сільських територій, підходи до формування місцевих бюджетів та права громад щодо землекористування розказав директор офісу реформ облдержадміністрації Сергій Слинько. Зокрема, він обговорив із семінаристами можливості реалізації потенціалу сільських територій.

  

Виконавчий апарат районної  ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація