Представник райради взяв участь у нараді щодо розвитку сільського господарства у районі

02.04.18

30 березня 2018 року головний спеціаліст з реалізації проектів місцевого розвитку відділу з питань майна районної комунальної власності районної ради Сергій Кубрушко взяв участь у робочій нараді із головами фермерських господарств, керівниками приватних сільськогосподарських підприємств та представниками ініціативних груп по створенню кооперативів, на якій розглянули особливості проведення комплексу весняно-польових робіт в районі та заходи щодо державної підтримки аграрного сектору економіки у 2018 році.

Провів нараду начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Хрущ.

У ході роботи місцеві фермери були проінформовані щодо недавніх змін у законодавстві, а також отримали інформацію про діючі державні програми, які передбачають часткові компенсації витрат.

Багато цікавих фактів було в презентації провідного наукового співробітника Черкаської державної сільськогосподарської дослідної станції ННЦ інституту землеробства Івана Шаповала, який звернув увагу на методологію посіву пшениці після різних попередників зі статистикою урожайності, зібраної у минулому році. Також розглянуто питання впливу погодних умов та глобального потепління на врожай та надано відповідні рекомендації.

Виступили також представники ТОВ «Маїс», які продемонстрували власну продукцію, та голова Асоціації фермерів та приватних землевласників району Валерій Перепелиця.

Також на зустріч були запрошені працівники державних банків, які надали роз’яснення щодо кредитування фермерських господарств.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація