Праця - важливий орієнтир

12.04.19

Що являє собою людина без праці, без якогось ремесла?

Саме праця штовхає людину до саморозвитку та вдосконалення. В скрутну хвилину вона стає нашим союзником та допомагає побороти миті пригнічення. Праця - наш найкращий порятунок від болю та смутку; це те, що нас годує, наша впевненість у завтрашньому дні, пліт, що тримає нас та не дає піти в безлад та неспокій.

Людина працює задля забезпечення собі гарного життя. Адже озирніться  довкола – все, що ми бачимо кожного дня – будинки, техніка, предмети побуту і багато іншого – справа рук людини, невтомна праця.

Завжди шанувалася працелюбна людина, яка підбадьорює інших стати до ремесла. Про ці житейські мудрості 10 квітня говорили учні Кантакузівської ЗОШ під час зустрічіз фахівцем з профорієнтації Драбівської районної філії Черкаського ОЦЗ Володимиром Педашем.

Зустріч проходила в невимушеній веселій атмосфері під час прибирання  шкільної території. Діти щиро ділилися роздумами про своє майбутнє професійне життя. Кожен бачить себе гарним фахівцем та старанним працівником. Щоб надії справдились і в житті все склалося так, як мріється, фахівець давав поради щодо вибору професії та мотивував пройти самостійно тестування на он-лайн платформі «Моя професія: консультаційна мережа».

Володимир Педаш - фахівець з профорієнтації Драбівської районної філії Черкаського ОЦЗ

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація