Працівників служби цивільного захисту привітали з професійним святом

17.09.15

17 вересня із професійним святом вітають представників наймужнішої професії – рятівників, людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства та життя людей від вогню і стихії.

З цієї нагоди в Державній пожежно-рятувальній частині №5 відбулися урочистості,  в яких взяли участь керуючий справами районної ради Лариса Вакуленко та перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода.

«Справа, яку ви робите, - важка, проте шляхетна, вкрай необхідна державі та її громадянам, покликана оберігати найвищу в світі цінність – людське життя.  Вона вимагає серйозної фахової підготовки, самовідданості, здатності приймати відповідальні рішення й свідомо ризикувати собою, і в той же час -   надзвичайної людяності  та  любові до життя.  Утверджуючи добро і милосердя, ви з честю виконуєте покладені на вас завдання», - зазначила у вітальному слові Лариса Вакуленко. Вона побажала також усім рятівникам міцного здоров’я, достатку, натхнення та успіхів у складній, сповненій труднощами і неспокоєм, службі.

За сумлінне і високопрофесійне виконання службового обов'язку, значний особистий внесок у розвиток служби цивільного захисту в районі кращі працівники Державної пожежно-рятувальної частини №5 -  Євтушевський Володимир Васильович та Мякиш Сергій Володимирович були нагороджені Почесними грамотами районної ради.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація