Працівники ОМС взяли участь у засіданні колегії райдержадміністрації

27.07.17

Сьогодні, 28 липня, за участю голови районної ради Володимира Дзеги відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів її голова Іван Гайдай.

У роботі колегії взяли участь начальники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники органів місцевого самоврядування, керівники територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі.

Про підсумки економічного, соціального та культурного розвитку району, виконання бюджету району за  І півріччя 2017року проінформували начальник відділу містобудування, архітектури, економічного розвитку та житлово-комунальногогосподарства районної державної адміністрації Дмитро Широкий та начальник фінансового управління районної державної адміністрації Тетяна Близнюк. В обговоренні даного питання взяв участь начальник Золотоніської об’єднаної державної податкової Головного управління ДФС у Черкаській області Павло Ільченко.

Про хід виконання Програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Драбівському районі на період до 2020 року розповів Віктор Хрущ - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту районної державної адміністрації Руслан Яненко доповів про забезпечення пожежної безпеки на території району в пожежонебезпечний період та заходи щодо попередження надзвичайних ситуацій на території району.

Про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України,  рішень обласної та районної державних адміністрацій органами виконавчої влади та місцевого самоврядування протягом І півріччя 2017 року розказала начальник відділу документообігу та контролю апарату районної державної адміністрації Лариса Вакуленко.

Керівник апарату районної державної адміністрації Ірина Поляниця проінформувала про забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення та особистий прийом громадян в органах державної влади та місцевого самоврядування у І півріччі 2017 року.

Виконавчий апарат районної  ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація