Позитивні результати спільної роботи

24.11.16

Сьогодні, 24 листопада, відбулася робоча зустріч представників Безбородьківської територіальної громади із координатором проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» Людмилою Страшною та начальником відділу майна районної комунальної власності районної ради Ігорем Чернишом, у ході якої ознайомилися із станом впровадження мікропроекту (реконструкція вуличного освітлення) і заслухали звіт громади села про використання виділених коштів.

Дані роботи виконувалися в рамках проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІІ». Загальна його вартість складає 283,6 тис. грн.. Роботи оплачувалися за рахунок спів фінансування, а саме: ЄС ПРООН – 203,2 тис. грн., ГО «Рідне село Безбородьки» - 14,7 тис. грн., Безбородьківська сільська рада – 31,1 тис. грн., Драбівська районна рада та райдержадміністрація – 25,0 тис. грн., Черкаська обласна рада та облдержадміністрація – 9,6 тис. грн.

Довідково:

ПРООН є глобальною установою Організації Об’єднаних Націй у галузі розвитку, яка підтримує стратегічні ініціативи з розбудови спроможності, спрямовані на сталий людський розвиток та зростання, користь від якого отримають усі. Шляхом налагодження партнерства з національними, регіональними та місцевими органами влади, громадянським суспільством та приватним сектором ПРООН надає підтримку Україні у її зусиллях із викорінення бідності, підвищення потенціалу населення, забезпечення рівного доступу до результатів розвитку, збереження навколишнього середовища та сприяння демократичному врядуванню.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація