Подвиг Героїв Небесної Сотні - це ціна нашої свободи

20.02.19

Минуло п’ять років від тих страшних подій, які назавжди закарбувалися в історичній пам’яті українського народу, які  стали переломним етапом у новітній історії нашої держави й змінили країну та кожного українця . У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками жорстокості політичного режиму і нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку української держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь.

Сьогодні, 20 лютого 2019 року, заступник голови районної ради Тетяна Богославець відвідала Драбівський НВК «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів ім.. С. Васильченка – гімназія», де взяла участь у виховному заході, присвяченому вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Тетяна Володимирівна, як учасник  двох Майданів 2004 та 2013-2014, розповіла школярам про ті страшні й, водночас, героїчні події, очевидцем яких була сама, поділилася спогадами і переживаннями, продемонструвала світлини.

Розказала, як все відбувалося, разом згадали основні події тих 94 днів, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Ніхто не лишився байдужим. Кожен розумів, що загинули молоді, енергійні, не байдужі до долі власної держави люди. Ті, які прагнули змін на краще, щоб кожний громадянин мав можливість пишатися, що він українець; щоб мав можливість на гідне навчання, лікування, працю, захист, справедливість; щоб кожна родина у власному домі була щасливою.

Звертаючись до молоді, Тетяна Богославець, зокрема, сказала:

- Сьогодні ми в скорботі і з великою вдячністю згадуємо Героїв Небесної Сотні, адже їх подвиг – це ціна нашої свободи. Вони – перші, хто став на шлях боротьби, яка продовжується і сьогодні. Ми не маємо права забути принесену ними добровільну жертву в ім’я України. Шануймо Героїв, які поклали своє життя за майбутнє нашої держави. Хай пам’ять про всіх невинно убитих згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

  

У рамках відзначення Дня Героїв Небесної Сотні у Драбові за участю керівництва району та представників трудових колективів відбулося покладання квітів до пам’ятника "Борцям за єдність і незалежність України".

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація