Платформа державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар`єри

05.11.18

Труднощі професійного самовизначення виникають зазвичай у двох категорій підлітків.

Перші поки не знайшли у цьому житті нічого цікавого. Друга категорія підлітків дуже активна й у навчанні і в різних інших видах діяльності. Їм цікаво все, вони відвідують одночасно три гуртки, п'ять факультативів і десять спортивних секцій. Більше того, у них усе виходить. Як говориться, якщо людина талановита – вона талановита у всьому. За що не візьметься цей чудо-підліток – у всьому досягає успіху. Однак... він теж не може визначити, що подобається йому більше, із чим він хотів би зв'язати своє життя.

Як же розібратися в собі? Психологи вважають, що при виборі професії дуже важлива відповідність між психологічними особливостями людини й відповідними характеристиками професії. Професія має бути ЦІКАВА.

На допомогу  старшокласникам  приходить  онлайн-сервіс «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», що спеціалізується у галузі профорієнтації, оптимізації організаційних бізнес-процесів та їх автоматизації. Місія проекту «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» – перетворити вибір майбутньої професії з «гадання на кавовій гущі» у науково обґрунтований прогноз і зробити систему профорієнтаційного консультування загальнодоступною.

З метою популяризації онлайн-сервісу провідний фахівець з профорієнтації Драбівської районної філії Черкаського ОЦЗ  Володимир Педаш завітав на  зліт лідерів учнівського самоврядування, що відбувся 2 листопада в  районному Будинку дитячої творчості.

Під час обговорення проекту учнів було проінформовано як зареєструватися, отримати код та пройти тестування в якості оптантів (тих, хто проходить тестування). Допомогу в реєстрації на онлайн-платформі можна завжди отримати, звернувшись до Драбівської районної філії Черкаського ОЦЗ.

Задля сприяння гармонійному розвитку учнів, оптимізації процесу їх соціально-професійного становлення було запропоновано взяти участь у конкурсі по створенню відеороликів «Світ професій: дитячими очима».

Будемо сподіватися, що виховання у молоді спрямованості на самопізнання і власної активності як основи професійного самовизначення, ознайомлення зі світом професій, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи приведе до хорошого результату - свідомого вибору професії.

Володимир Педаш – провідний спеціаліст з профорієнтації Драбівської районної філії Черкаського обласного центру занятості

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація