Питання про запобігання поширення коронавірусної інфекції в області вирішували на селекторній нараді

16.03.20

Сьогодні голова районної ради Володимир Дзега та його заступник -  Тетяна Богославець взяли участь у нараді з головами райдержадміністрацій, районних рад, ОТГ та міськими головами, яку провів голова облдержадміністрації Роман Боднар.

 

На нараді розглянули питання про запобігання поширення коронавірусної інфекції в області.

 

Як повідомляє прес-служба ОДА, за результатами, ухвалили рішення про збільшення інтенсивності проведення заходів щодо запобігання розповсюдження інфекції коронавірусу. Із резервного фонду обласного бюджету спрямують 3 млн. грн на закупівлю медикаментів та засобів особистого захисту.

 

Органам місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємствам, установам області рекомендують переходити на дистанційну форму роботи, а присутнім забезпечити температурний скринінг.

 

Окрему увагу варто приділити людям похилого віку та одиноким особам, які перебувають в зоні ризику. Усім відповідальним особам, зокрема органам соціального захисту РДА, ОТГ, медикам необхідно провести відповідні заходи та забезпечити соціальний супровід.

 

Разом із тим на всіх рівнях повинна проводитися активна інформаційна кампанія, особливо у населених пунктах, де є проблеми із Інтернет-зв’язком.

 

Щодо закриття ТРЦ та закладів харчування: за рішенням комісії закладам рекомендовано розглянути режим роботи установ на час карантинного періоду.

Станом на 16 березня 2020 року в ТРЦ будуть спрямовані додаткові сили патрульної поліції для проведення роз’яснювальної роботи відвідувачам центру.

  

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація