Пілотний проект зі створення та аналізу психофізіологічного профілю ветерана відбудеться на Черкащині

21.03.19

Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз та голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець підписали Меморандум про співпрацю і наголосили на всебічній підтримці проекту.

Унікальність цього проекту полягає в тому, що кожного з ветеранів Черкаської області відвідає група фахівців, що складається з соціального працівника і ветерана, з метою проведення первинного анкетування - опитування. Робота проводитиметься не тільки з самими ветеранами, але і з їх родинами, а також охоплюватиме родини загиблих. Отримані дані заноситимуться в базу даних на планшеті. У подальшому отримана інформація слугуватиме не тільки для визначення наявних проблем, але і для пошуку шляхів їх комплексного вирішення, створення певної системи і розробки комплексної програми зі психосоціальної реабілітації ветеранів усієї країни.

«Метою є визначення фізичного, психологічного стану ветеранів для комплексного розуміння потреби у послугах і пільгах. Після його реалізації у Черкаській області і обробки результатів, ми плануємо його реалізацію у межах всієї України», - зазначила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

Передбачається, що проект стартує на початку квітня, а результати будуть представлені вже у червні, після чого будуть підстави для старту всеукраїнського етапу.

Міністерство у справах ветеранів України

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація