Підвели спортивні підсумки минулого року

07.02.17

7 лютого 2017 року в малій залі районного Центру культури і дозвілля спортсмени, тренери та діячі галузі підвели підсумки розвитку фізичної культури і спорту Драбівського району минулого 2016 року.

У заході взяли участь голова районної ради Володимир Дзега, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, депутат обласної ради Григорій Плічко, директор районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос» Михайло Кубрушко, директор Драбівської дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни» Василь Моісєєв, керівник гуртка «Спортивний туризм» Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ст. Аркадій Мануйленко, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Криворот.

Голова районної ради Володимир Дзега у своєму виступі згадав спортивні події, які у 2016 році сприяли популяризації здорового та активного способу життя, примножили спортивну славу Драбівщини. Володимир Дмитрович відзначив активну участь команд у районних змаганнях: Чемпіонаті району з футболу, участь у якому взяли 17 команд; Чемпіонаті району з міні-футболу (19 команд); чемпіонаті району з волейболу (6 команд), чемпіонаті району з настільного тенісу серед чоловіків та серед жінок. 

Здебільшого участь команд у змаганнях забезпечено завдяки зацікавленості сільських та селищних голів, а також аматорів та громадських активістів. Тому голова районної ради висловив щиру подяку сільським та селищним головам Шрамківки, Золоношошки, Кантакузівки, Перервинців, Степанівки, Білоусівки, Кононівки, Ковалівки, Мойсівки, Михайлівки, Нехайок, Яворівки за сприяння у розвитку галузі. 

Крім того, подякував організаторам фізкультурно-спортивного руху Підлому Григорію (с. Нехайки), Шевченку Володимиру (с.Перервинці), Олабіну Олександру (Кононівка), Калачу Ігорю (смт Драбів), Чуруті Леоніду (Шрамківка), Розсосі Борису (Мехедівка), Дардурову Анатолію (Білоусівка), Кошовому Олегу (Драбове-Барятинське).

Керівник також висловив сподівання на продовження плідної роботи в даному напрямку за підтримки органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Традиційно за підсумками року на заході було нагороджено кращих діячів спорту Драбівщини та відзначено спортсменів у ряді номінацій, серед яких:

"Футболіст року"  - Євтушевський О.,

"Шахіст року" - Скотаренко В.,

"Орієнтувальник року" - Медведенко В.,

"Дзюдоїст року"- Потапчук С.,

"Кращий керівник гуртка" - Пшеченко В.,

"Тренер року "- Петренко Т.,

«Меценат року» - Плічко Г.

Призами, кубками та грамотами були нагороджені переможці районних комплексних навчально-тренувальних змагань з видів спорту «Спартакіада серед школярів». Перше місце посів Драбівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка - гімназія», друге – Золотоношківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, а третє – Нехайківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Н. Степаненка – дошкільний навчальний заклад».

             

             

             

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація