Підтримати Збройні Сили України закликав голова районної ради сільських та селищних голів

19.06.14

19  червня  голова  районної  ради Володимир Дзега взяв участь у нараді  з сільськими, селищними головами. Учасники зібрання розглянули актуальні питання життєдіяльності району.

Про зміцнення матеріально-технічної бази медичних закладів району доповів Олександр Балагурчик, головний лікар комунального закладу Драбівської районної ради «Центр надання первинної  медико– санітарної допомоги».

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Ніна  Симоненко поінформувала про хід виконання розпорядження райдержадміністрації «Про діяльність координаційного центру з питань інтеграції біженців, які потребують додаткового захисту».

Марина Сіпко, заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації та Олександр Масло, начальник Драбівського відділення Золотоніської ОДПІ ГУ  Міндоходів у Черкаській області розповіли про першочергові завдання щодо забезпечення виконання місцевих бюджетів за І півріччя поточного року.

Під час наради також проаналізовано організацію проведення  масових заходів на території району в червні поточного року, роботу виконкомів сільських рад щодо сприяння в оздоровленні не менше 3-х дітей пільгових категорій у закладах оздоровлення, стан  профілактики нещасних випадків на  водних об’єктах району щодо встановлення табличок про заборону купання  в непридатних місцях.

Голова районної ради взяв участь в обговоренні питань порядку денного, зокрема,  питання про підтримку Збройних Сил України. Володимир Дмитрович проаналізував ситуацію в державі та зазначив, що головне сьогодні не залишатися осторонь потреб Збройних Сил України, які стоїть на сторожі суверенітету та територіальної цілісності нашої країни, допомогу армії надавати постійну і цільову. В першу чергу ми повинні допомагати продуктами харчування та  предметами матеріально-технічного забезпечення призовникам з Драбівського району і Черкаської області,  їхні сім’ї  взяти під свою опіку.

Посадовець також звернув увагу сільських, селищних голів на інформаційне наповнення сайтів  місцевих рад та розглянув проблемні питання транспортного сполучення з населеними пунктами району.

              

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація