Підсумовано роботу сільських рад району за результатами діяльності у 2017 році

31.01.18

Вже традиційно на початку року у Драбівській районній раді підсумовуються результати щорічного районного конкурсу на кращу сільську раду, який проводиться з метою покращення добробуту сільських територіальних громад району, підтримки діяльності органів місцевого самоврядування, створення моральних та матеріальних стимулів для підвищення ефективності роботи посадових осіб місцевого самоврядування, розвитку елементів здорової конкуренції, поширення кращого досвіду у реалізації місцевих програм соціально-економічного і культурного розвитку села.

Сьогодні, 31 січня 2018 року, під головуванням заступника голови районної ради Тетяни Богославець відбулося засідання конкурсної комісії, в якому взяли участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Лобода, керівники структурних підрозділів районної ради та районної державної адміністрації.

На початку засідання Тетяна Володимирівна сказала, що органами місцевого самоврядування району у минулому році проведено значний обсяг робіт у питаннях виконання сільських бюджетів, економічного та соціального розвитку населених пунктів, сприяння розвитку сільськогосподарського виробництва, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту. Також вона коротко проінформувала присутніх про порядок та критерії визначення кращої сільської ради.

До складу конкурсної комісії входять представники відділів і управлінь райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, саме вони і здійснювали оцінювання конкурсантів.

Під час проведення засідання кожний член комісії висловив свої бачення та переваги за рейтинговими показниками, враховувалися всі чинники, що впливали на кінцевий результат, зокрема, це виконання бюджету та ефективність використання наявних коштів, розвиток освіти, медицини, культури, вдосконалення соціальної інфраструктури, упорядкування населених пунктів.

У результаті обговорення комісія оголосила своє остаточне рішення: І місце посіла Кононівська сільська рада, ІІ місце розділили Золотоношківська і Нехайківська сільські ради, ІІІ місце – Великохутірська сільська рада.

Згідно з Положенням про щорічний районний конкурс на кращу сільську раду призери будуть нагороджені дипломами районної ради та грошовими преміями у розмірі 10000 грн. - за перше місце, 7000 грн. - за друге місце та 5000 грн. - за третє місце.

Переможець конкурсу - Кононівська сільська рада візьме участь у ІІ етапі обласного конкурсу.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація