Підготовка підприємств району до роботи в осінньо-зимовий період перебуває на постійному контролі

22.09.20
Сьогодні за участю голови районної ради Володимира Дзеги відбулося засідання районного оперативного штабу з координації робіт щодо своєчасної підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.
 
Провів засідання голова райдержадміністрації Віктор Хрущ. У роботі також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Лобода, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в районі, голови окремих територіальних громад, - про це повідомляють у райдержадміністрації.
 
 
На засіданні розглянуто питання стану виконання розпорядження райдержадміністрації від 09.06.2020 № 98 та відповідних заходів щодо підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.
 
Керівники підприємств, установ району, структурних підрозділів райдержадміністрації прозвітували про підготовку житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону 2020 – 2021 років та існуючі проблемні питання.
 
За підсумками засідання штабу головою райдержадміністрації дано відповідні доручення.
 
У порядку контролю вказане питання буде винесено на розгляд розширеного засідання колегії райдержадміністрації наприкінці вересня цього року.
Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація