Першочергова увага клієнтам з особливими потребами

16.05.18

У Драбівській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості систематично проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з незайнятими громадянами та безробітними, серед яких є й особи з обмеженими фізичними можливостями, щодо їх працевлаштування, відкриття власної справи. Цих осіб залучають до семінарів з орієнтації на підприємницьку діяльність, з техніки пошуку роботи. Як результат, з початку цього року дві особи з інвалідністю із числа безробітних, які перебували на обліку в службі зайнятості, працевлаштовані (ПРАТ «Безбородьківська АВКФ»,  ПП «Фенікс»).

У службі зайнятості також проводиться інформаційна робота щодо можливості проходження професійного навчання з врахуванням стану здоров’я, здібностей громадян з інвалідністю та потреб ринку праці.

«До тимчасових робіт було залучено одного безробітного зазначеної категорії. Він добре зарекомендував себе, тому його взяли на постійну роботу»,- повідомив фахівець сектору взаємодії з роботодавцями Школа С.С.

Для прискорення процесу інтегрування до ринку праці усіх клієнтів  з особливими потребами фахівці філії надають їм профорієнтаційні послуги, які засобами індивідуального консультування забезпечують диференційований підхід в організації профорієнтаційної роботи з ними, здійснюють психологічну підтримку та допомогу, акцентують увагу на здобутті конкурентної професії. Осіб з обмеженими фізичними можливостями систематично запрошують до участі у роботі тематичного семінару для окремих категорій громадян, зокрема, інвалідів.

Л.Перепелиця- заступник начальника відділу надання соціальних послуг Драбівської районної філії Черкаського ОЦЗ

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація