Орієнтир на успішне життя

19.09.19

Успішне життя  складається з багатьох чинників, один з них - вдалий вибір професії. І не випадково. Маючи затребувану ринком праці професію, є всі шанси реалізувати себе якфахівця. А відтак стати висококваліфікованим професіоналом, завоювати авторитет та отримувати гідну заробітну плату…

Як не помилитися при виборі свого майбутнього під час цікавої зустрічі, що відбулася 16 вересня, учні старших класів Кантакузівської та Свічківської ЗОШ І-ІІІ ступенів з’ясовували з фахівцем з профорієнтації Драбівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Володимиром Педашем. 

«Цікавим і дуже корисним інструментом для визначення своїх особистісних якостей,- говорить Володимир Сергійович,- є онлайн–сервіс «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», скористатись яким можна в зручний для себе час. Пройшовши тест і отримавши результат, можна безпомилково визначити сферу діяльності, в якій треба шукати своє призначення та будувати свою професійну кар’єру».

В ході жвавого спілкування говорили про зміни в суспільстві та їхній вплив на професійну діяльність людини, налаштовуючи орієнтир на успішне життя.

Є сподівання, що саме такі зустрічі сприяють розвитку активності школярів у вивченні світу професій та презентації себе. За допомогою фахівців служби зайнятості учні більше дізнаються про світ сучасних професій, алгоритм вибору, особливості зваженого рішення щодо вибору професії, навчальних закладів та власні можливості побудови кар’єри.

Володимир Педаш - провідний фахівець з профорієнтаціїДрабівської  РФЧОЦЗ 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація