Організатори запрошують на фестиваль ”Буцький каньйон БУКИ ГРИЛЬ ФЕСТ”

28.03.19

З метою підтримки розвитку і діяльності новоствореної Буцької ОТГ, сприяння наповнення місцевого бюджету, а також підтримки місцевих виробників для реалізації та збільшення товарообігу продукції, налагодження комунікацій та співпраці в наступні після Пасхи дні – 29-30 квітня відбудеться гастро-фестиваль: «Буцький каньйон БУКИ ГРИЛЬ ФЕСТ».

Як відомо, Буцький каньйон знаний в туристичній локації унікальним природним ландшафтом. Знаходиться майже в  самому центрі України.

Організатори проведення фестивалю у Буцькій ОТГ планують змінити виставковий формат, в якому проводились покази обладнання чи майстер-класи, на формат, який дозволить покупцям безпосередньо оцінити обладнання, сировину і продукцію на місці та визначитись з вибором конкретно під свої бажання чи потреби.

На фестивалі діятимуть три локації. Перша, головна: «Гастро-, фуд-корт» – «гаряча» зона грилю, барбекю, мангалів і тандирів, де відвідувачі і туристи ознайомляться з презентаціями і майстер-класами та зможуть дегустувати їжу і напої.

Відбудуться виставки-продаж м’ясної продукції, спецій, соусів і кетчупів для страв на вогні; різні сорти пива, вина та інших напоїв від популярних виробників.

Передбачено виступи рок-гуртів в перший день фестивалю та розважально-танцювальна програма  другого дня та інші цікаві заходи.

Наступна локація – спортивна, у ході якої Федерація альпінізму і скелелазіння України проведе чемпіонат України зі скелелазіння.

На гостей та відвідувачів чекатимуть зона екстремальних розваг з роупджапінгом, тролеєм, слеклайном; катання на байдарках; змагання на гірських велосипедах; смуга перешкод, настільні ігри.

Цікаво буде і дітям. Розважатися вони зможуть на окремих майданчиках, де буде облаштовано атракціони, батути, гірки. А ще зустрічі з аніматорами; стрільба з лука; ігри з м’ячем тощо.

Планується розміщення кемпінгу із зручною парківкою. Кемпінг перебуватиме під цілодобовою охороною. Забезпечений питною водою та усіма зручностями.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація