Оплачувані громадські роботи сприяють поінформованості населення щодо оформлення субсидій

07.09.18

З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2015 року № 541 «Про внесення змін до пункту 10 Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру», з метою надання додаткової соціальної підтримки і забезпечення тимчасової зайнятості безробітних, Драбівською районною державною адміністрацією спільно з Драбівською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості на 2018 рік прийнято рішення щодо залучення безробітних які перебувають на обліку до виконання громадських робіт, щодо інформування населення району стосовно порядку отримання житлових субсидій та технічної підготовки документації, кур’єрської доставки документів та запитів.

Для проведення даних робіт в органах соціального захисту населення додатково створено 4 робочих місць щомісячно. Фахівцями Драбівської районної філії Черкаського ОЦЗ за участю спеціалістів управління праці та соціального захисту населення проводяться семінари з техніки пошуку роботи та орієнтації на тимчасові та громадські роботи.

За дев’ять місяців поточного року 13 незайнятих громадян вже брали участь в оплачуваних громадських роботах, спрямованих інформування населення району стосовно порядку отримання житлових субсидій та технічної підготовки документації, кур’єрської доставки документів та запитів.

Організовані оплачувані громадські роботи сприяють поліпшенню поінформованості населення щодо оформлення житлових субсидій, забезпечують своєчасне та якісне формування документів для отримання субсидій жителям району, а для безробітного мотивує людину до праці, змінює її уявлення про підходящу роботу і є джерелом додаткового прибутку та засобом переходу до постійного працевлаштування.   

Школа С. - провідний фахівець з питань зайнятості сектору взаємодії з роботодавцями відділу надання соціальних послуг Драбівської РФЧОЦЗ

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація