Оперативна інформація по Драбівському району на 25 квітня

25.04.20

В Драбівському районі підтверджені 11 випадків коронавірусу. 10 жителям Шрамківки лабораторним центромпідтверджений випадок COVID-19. Виявлені контактні особи, 20, 22, 24 квітня у 25 осіб взяті зразки для лабораторного аналізу. Нових інфікованих у Шрамквці за минулу добу не виявлено. За весь період з часу виявлення нульового інфікованого взято 46 зразків для лабораторного дослідження, - повідомляє голова районної ради Володимир Дзега на власній фейсбук-сторінці.

Виявлена інфікована особа у смтДрабів. Встановлені контактні особи у Драбові, Бирлівці, Михайлівці, в них сьогоднібудуть взяті зразки для проведення ПЛР- тестування. (Інформацію надав директор КНП "Драбівський ЦПМСД" Драбівської районної ради Олександр Балагурчик).Медичні працівники діють відповідно до алгоритму, затвердженого МОЗ.

Хворі, а також контактні особи перебувають на самоізоляції. За порушення режиму складено 7 протоколів. Проводимо моніторинг потреб громадян, які перебувають на самоізоляції, наявність у них продуктів харчування, а також їх соціальний захист.

Медичний персонал Шрамківської АЗСП та Драбівської АЗСП забезпечений всім необхідним для протидії коронавірусній інфекції. Хворі почувають себе добре.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація