Онлайн сервіс для роботодавців

01.08.19

З початку 2018 року Державна служба зайнятості ввела у експлуатацію новий веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості», який відтепер має більш зручний та зрозумілий інтерфейс, надає можливість швидкого пошуку вакансій та резюме по всій Україні, подання роботодавцями звітності в режимі онлайн, розширює можливість самообслуговування громадян шляхом доступу до «Електронної черги».

Такий ресурс доступний не лише з комп’ютера, а й з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android  та Apple. Скористатись сервісами нового сайту можливо за посиланням https://www.dcz.gov.ua

«Електронний кабінет роботодавця» - це сучасний інформаційно-комунікаційний сервіс, зорієнтований, насамперед, на економію часу роботодавців та підвищення ефективності їх взаємодії зі службою зайнятості. По суті, це персональне автоматизоване робоче місце, що надає можливість подання звітності до центру зайнятості в режимі онлайн, перегляду стану укомплектування заявлених вакансій та кількості направлень центром зайнятості претендентів на роботу, перегляду актуальних резюме шукачів роботи та виконання безлічі інших функцій.

За період дії даного інформаційно-комунікаційного сервісу ним  в Драбівському районі скористались 98 роботодавців. Серед них є як великі сільськогосподарські підприємства так і приватні підприємці, що використовують найману силу в невеликих об’ємах.

До Драбівської філії служби зайнятості через електронне подання надійшла 121 вакансія. Окрім цього, «Електронний кабінет» допомагає роботодавцям здійснити моніторинг договорів на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру та працевлаштування після професійного навчання.

Разом з соціальними партнерами ми працюємо над урізноманітненням та збільшенням кількості послуг, які має змогу отримати кожен бажаючий, як роботодавець, так і безробітний.

Робота по залученню роботодавців до використання даної послуги проводяться постійно. При відвідуванні філії роботодавцями, участі їх в семінарах, круглих столах також при особистих зустрічах.

Пономаренко О. - завідувач сектору взаємодії з роботодавцями

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація