Охочі зможуть перевірити свої знання під час всеукраїнського правового диктанту

20.04.18

25 квітня цього року на базі Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького буде проведено «Всеукраїнський правовий диктант», у якому зможе взяти участь кожен, хто бажає перевірити наскільки знає свої права та можливості при вирішенні різних питань.

Захід проводить Експертна юридична служба України (ExpertLegalServiceUkraine) за підтримки Міністерства юстиції. У ньому візьмуть участь 25 міст України.

Про це повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

На Черкащині цього року диктант писатимуть вже вдруге.

– Мета проведення правового диктанту – виявити найбільш гострі проблеми в сфері правової обізнаності жителів нашої області, що дозволить приділити більше уваги цим питанням в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», – наголосив начальник Головного управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

Кожен громадянин зможе перевірити свій рівень правової грамотності з 5-ти найбільш публічних галузей права: фінанси, здоров’я,безпека, соціальна сфера, особисті права. За результатами проекту буде створено загальну карту правової обізнаності населення України.

Як розповів координатор проекту «Всеукраїнський правовий диктант» у Черкаській області Микола Лозовий,незалежно від результату, кожен отримає сертифікат про участь у заході та персональну карту правового здоров’я, де буде зазначено рівень знань із різних напрямів права. Крім того, всі учасники заходу зможуть отримати мобільний додаток ELS broker та сертифікат на одну безкоштовну юридичну консультацію протягом місяця в Експертній юридичній службі України.

«Всеукраїнський правовий диктант» пройде в Черкасах 25 квітня 2018 року о 14.00 на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за адресою: м.Черкаси, бул.Шевченка, 81. Участь у заході безкоштовна. Попередня реєстрація учасників проводиться на сайті http://vpd.in.ua до 25 квітня включно.

Отримати додаткову інформацію можна за телефонами:

(097) 211-30-84 – координатор проекту в регіоні – Микола Лозовий;

(0472) 54 21 80 – Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація