Оголошено проведення конкурсу-фестивалю “Жіноче обличчя війни”

20.04.18

Ініціаторами конкурсу-фестивалю «Жіноче обличчя війни» є ГО «Добробут Золотоніщини» у партнерстві з ГО «Народна довіра Черкащини», співорганізатори - обласна рада, обласна державна адміністрація, департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації, Черкаська філія ПАТ «НСТУ» «Черкаська регіональна дирекція» «Рось».

Мета конкурсу-фестивалю: виявлення та заохочення талановитих і обдарованих людей до створення відео робіт, активізація виховної патріотичної роботи серед молоді, пропагування найкращих авторських відео робіт, проведення навчань по створенню відео робіт, популяризація кіношкіл в районах області, створення відео робіт.

Тема конкурсу-фестивалю: документальний фільм про жінку на війні, про жінку – матір, яка втратила сина, про жінку-кохану, яка чекає чоловіка чи нареченого, про дітей, які бачили війну чи перебувають на війні, про жінок, які готували сухі борщі чи робили маскувальні сітки і т.д. Заохочуються будь-які теми, що розкривають роль жінки на війні безпосередньо та за її межами.

Умови проведення конкурсу-фестивалю

Конкурс-фестиваль відбувається у три тури.

I тур (до 20 квітня 2018 року).

Співорганізатори забезпечують інформування про проведення конкурсу-фестивалю відео робіт серед дітей, молоді, студентського середовища, громадських активістів та всіх зацікавлених осіб, що цікавляться темою україно-російської війни.

II тур (з 20 квітня до 13 травня 2018 року).

Відбувається самостійне створення відеоробіт, знятих телефоном, планшетом, фотоапаратом, відеокамерою.

Тривання відеороботи 3-5 хвилин. Можливо при висвітленні важливої теми до 10 хвилин при аргументованому обґрунтуванні автора.
Відеороботи можуть бути у форматі AVI або MPEG-4 роздільною здатністю не менше 1280/720.

Учасники подають на розгляд конкурсної комісї анкету та відеороботи на диску формату СD RW або DVD RW безпосередньо або поштою або надсилають роботу і анкету на електронну пошту організаторів до 23-59 години за Київським часом 13 травня 2018 року на адресу: Золотоніська районна рада: м.Золотоноша, 19702, вул. Садовий проїзд, 5, e-mail: konkurs.zolo2018@gmail.com, контактний тел.: +38(098) 29-59-243
та на адресу в м. Черкаси: м.Черкаси, 18000, вул.Смілянська, 44, офіс 325;

III тур (з 13 по 20 травня)

Конкурсна комісія визначає переможців фестивалю-конкурсу.
У травні 2018 року (дата узгоджується) – представлення переможців і показ фільмів.

Переможці конкурсу-фестивалю будуть нагороджені Дипломами та зможуть прийняти участь у роботі на телерадіоканалах області.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація