Оголошено конкурс наукових робіт “Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні”

30.03.18

Інститут політико-правових та релігійних досліджень у 2018 році до Дня Конституції України проводить Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні»

Національний Конкурс проводиться за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення та інших.

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; залучення їх до розвитку місцевого самоврядування; створення умов для молодіжного творчого зростання; активізація науково-дослідної роботи студентів та аспірантів; дослідження громадянського суспільства, як важливого феномену; подальший науковий пошук з метою наближення розвитку українського суспільства до стандартів країн з розвиненими демократичними традиціями.

До участі у конкурсі запрошуються учні-члени Малої академії наук України, студенти вищих навчальних закладів України, аспіранти вищих навчальних закладів та наукових установ України.

Конкурс проходить з 12 березня по 28 червня 2018 року. Прийом конкурсних робіт здійснюється до 01 червня 2018 року.

Визначає переможців Експертна рада конкурсу, до якої входять провідні юристи, науково-педагогічні працівники, представники Інституту політико-правових та релігійних досліджень та інші.

Конкурсні роботи разом із заявками встановленого зразка та рецензією наукового керівника направляються у паперовому та електронному вигляді на адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3) та на е-адресу  institute2014@ukr.net, з позначкою «На Конкурс».

ПОЛОЖЕННЯ про Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні» до Дня Конституції України

Додаткова інформація: www.facebook.com/institute2015.

Оргкомітет:

Герасименко Олександр Олександрович, організатор
institute2014@ukr.net
www.facebook.com/institute2015

За інформацією Інституту політико-правових та релігійних досліджень

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація