Оголошено конкурс на художнє читання творів Симоненка

03.03.20

Відеоконкурс «Від шістдесятників до покоління Z» на художнє читання з елементами театралізації творів Василя Симоненка оголосила Обласна бібліотека для юнацтва, яка носить ім’я поета, спільно з Черкаським міським методкоінетом установ освіти.

Відеоконкурс присвячується 85-й річниці від дня народження Симоненка і передбачає створення відео з художнім читанням із елементами театралізації його творів.

Відеоконкурс має на меті привернути увагу юнаків і дівчат до творчої спадщини видатного українського письменника В.А. Симоненка та сприяти її популяризації серед молодіжної аудиторії; стимулювати бажання юнаків і дівчат дізнатись більше про особистість письменника, відкрити для себе нові грані його таланту; сприяти формуванню у юнацтва духовних цінностей та розвитку творчих здібностей у процесі створення власного відеопродукту; стимулювати до корисного і змістовного проведення дозвілля.

Учасниками відеоконкурсу можуть бути юнаки і дівчата віком від 14 до 21 року.

Конкурс проходить з 20 січня по 31 березня 2020 року.

Вимоги до створення відео:

• тривалість - до 5 хв.;

• пристрій для зйомки - планшет, смартфон, відеокамера, мобільний телефон;

• форма викладу матеріалу - художнє читання творів, або уривків з творів Василя Симоненка з елементами театралізації;

• перед початком виконання твору вказати його назву;

• мова поезії – українська.

Критерії оцінювання: оригінальність; креативність; застосування елементів театралізації: наявність костюму чи його елементів, декорації, музичне і світлове оформлення, розбивка на ролі тощо; майстерність володіння художнім читанням; акторська майстерність; виразність декламування; відтворення емоційної насиченості твору; уміння висловити своє особисте ставлення до виконуваного твору, передати зміст і настрій глядачам; естетика відеозйомки.

Створене відео надіслати електронним листом з прикріпленим файлом на e-mail ОБЮ ім. В.Симоненка: oub_symonenko@ukr.net, або занести на електронному носії безпосередньо у бібліотеку. У темі електронного листа слід вказати: На конкурс! У листі вказати ім'я та прізвище автора, рік народження, домашню адресу, навчальний заклад чи місце роботи, контактний телефон, e-mail учасника. Персональні дані учасника Конкурсу обробляються і використовуються організатором згідно із Законом України «Про захист персональних даних».

Переможці відеоконкурсу (І, ІІ, ІІІ місця) визначаються компетентним журі за 5-бальною системою у трьох номінаціях:

• краща режисерська робота

• краща інсценізація

• оригінальність відео

Церемонія нагородження переможців відбудеться в першій декаді квітня 2020 року. Результати відеоконкурсу та кращі відео будуть оприлюднені на веб-сайті обласної бібліотеки для юнацтва ім. В.Симоненка та сторінці бібліотеки у Facebook. Нагородження переможців забезпечує організатор.

Конкурс проводиться за підтримки Департаменту культури та взаємозв'язків з громадськістю ОДА, Черкаського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка», обласної організації Національної спілки письменників України.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація