Обдаровані діти - майбутнє України

29.03.18

Давня китайська мудрість стверджує: «Шлях в тисячу миль завжди починається з першого кроку». Свій перший крок до мрії, успіху зробили креативно мислячі, розумні, талановиті, мрійливі школярі Драбівщини, взявши участь і здобувши перемогу на обласних предметних олімпіадах, Всеукраїнських та міжнародних мистецьких та спортивних конкурсах, фестивалях, виставках.

Сьогодні, 29 березня, відбулися урочистості з нагоди вшанування обдарованих дітей та педагогів-наставників «Ми – майбутнє твоє, Україно».

В затишній залі Будинку рад зібралися талановиті вихованці, їхні батьки, вчителі, гості.

Привітати учасників дійства прийшли голова районної ради Володимир Дзега, заступник голови – Тетяна Богославець, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай.

Звертаючись до дітей, голова районної ради Володимир Дзега подякував їм за старанність і талант, за значні досягнення у навчанні, мистецтві та спорті. Він наголосив, що на сьогодні пріоритетним завданням влади є сприяння розвитку талановитої молоді. Так, у 2018 році на виплату стипендій переможцям із районного бюджету виділено кошти в сумі 50,0 тис. грн. Але на даний час розробляється нове Положення про виплату стипендії, в якому передбачається збільшення її розміру. Також районна рада сприяє покращенню і оновленню матеріально-технічної бази навчальних закладів, завдяки чому педагоги втілюють новації в освітній процес.

- Дорогі діти, перемога в олімпіадах, конкурсах та змаганнях для більшості з вас стала стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та спортивного зросту. Ви - наша надія, гордість та майбутнє. Ваш талант, бажання й наполегливість - це запорука усіх досягнень і перемог. Будьте оптимістами, завзятими й сміливими у своїх прагненнях. Нехай ваші серця завжди сповнюються радістю, любов'ю і добром. Мирного вам неба і здійснення всіх бажань! Пам’ятайте - Драбівщина пишається вами! – підкреслив у своєму вітальному слові голова районної ради.

Володимир Дмитрович висловив подяку всім, хто готує молоде покоління до самостійного життя, хто веде своїх учнів до нових перемог та звершень -  мудрим, добрим вчителям, керівникам гуртків.

  

Він нагородив Почесними грамотами районної ради педагогів, які підготували переможців: за підготовку призера обласного етапу конкурсу знавців української мови імені П. Яцика – Любов Григорівну Вольф, вчителя української мови та літератури Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів; за підготовку призера обласного етапу олімпіади з хімії – Ніну Григорівну Дейнегу, вчителя хімії Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка – гімназія»; за підготовку призера обласного етапу олімпіади з географії – Олену Петрівну Кравцову, вчителя географії Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка – гімназія»; за підготовку призера конкурсу-захисту учнівських робіт МАН у секції «Мистецтвознавство» – Наталію Володимирівну Легошу, методиста районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації; за підготовку призерів чемпіонату України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років – Василя Васильовича Моісєєва, тренера Драбівської дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни».

  

Також він вручив Подяки районної ради: за підготовку призера обласного етапу олімпіади з інформаційних технологій Івану Миколайовичу Дроботу, вчителю інформатики Перервинцівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»; за підготовку переможця конкурсу-захисту учнівських робіт МАН у секції «Педагогіка» Валентині Степанівні Шевчук, завідувачу районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації; за підготовку трьох призерів конкурсу-захисту учнівських робіт МАН у секції «Екологія», «Охорона довкілля та раціональне природокористування», «Агрономія» та призера обласного етапу учнівської олімпіади з екології Оксані Миколаївні Осадчій, вчителю біології Бойківщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; за підготовку призерів Всеукраїнських особистих змагань з дзюдо Тетяні Петрівні Петренко, тренеру Драбівської дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни».

- Ви залишаєтесь для дітей вічним взірцем, - підсумував Володимир Дзега.

Також нагороди та відзнаки отримали педагоги і вихованці з рук голови районної державної адміністрації Івана Гайдая.

 

Урочистості перепліталися зі святковим концертом, під час якого юні вихованці та колективи Будинку дитячої творчості, загальноосвітніх навчальних закладів району вже вкотре дивували присутніх своїми талантами.

  

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація