Новообраний Свічківський сільський голова приступив до виконання своїх повноважень

26.12.13

25 грудня відбулась чергова 36 сесія Свічківської сільської ради шостого скликання.  У роботі сесії взяли участь члени сільської виборчої комісії, керівники установ та організацій сільської ради.

На початку засідання депутати заслухали інформацію голови сільської виборчої комісії Валентини Іванівни Кочуми про результати виборів сільського голови, згідно з якими Свічківським сільським головою обрано Ольгу Михайлівну Стадник.

Директор ТОВ «Баришівська зернова компанія» відділок Свічківка, депутат районної ради Мирослава Миколаївна Грицько щиро привітала Ольгу Михайлівну з обранням на посаду та побажала їй міцного здоров’я, натхнення і завзятості у нелегкій праці на благо громади.

Депутати визнали повноваження новообраного сільського голови та присвоїли йому черговий 8 ранг посадової особи місцевого самоврядування, після чого приступили до розгляду інших питань порядку денного. Зокрема, внесли зміни до складу виконавчого комітету сільської ради та затвердили тимчасовий кошторис витрат бюджетних установ сільської ради на І півріччя 2014 року, план соціально-економічного і культурного розвитку сільської ради на 2014 рік, ліміти споживання електроенергії, штатний  розпис апарату сільської ради, план роботи сільської ради на І квартал 2014 року.

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація