Низку важливих звітів опрацювали депутати районної ради на черговій 45 сесії

09.10.20

Сьогодні, 9 жовтня 2020 року, відбулося пленарне засідання 45 чергової сесії Драбівської районної ради, яку провів її голова Володимир Дзега.

У роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, селищний, сільські голови, представники правоохоронних органів, засобів масової інформації.

Передувало сесії засідання постійних комісій та президії районної ради, на яких детально опрацьовано всі питання. 

  

Розпочалося пленарне засідання із розгляду звіту голови районної ради про діяльність ради з лютого 2019 року по жовтень 2020.

Доповідаючи, Володимир Дзега наголосив на тому, що він організував роботу так, щоб рада діяла законно, конструктивно і послідовно в межах Конституції та законів України, із врахуванням інтересів виборців, дотримуючись прийнятих рішень. За звітний період сесії районної ради скликалися 12 разів, на яких депутатами розглянуто 164 питань. Це важливі питання, що стосувалися ухвалення, виконання та внесення змін до цільових районних програм, затвердження, виконання та внесення змін до районного бюджету, управління об’єктами районної комунальної власності, регулювання земельних відносин, організаційних питань, звернень депутатів та інші.

Звітуючись про роботу, Володимир Дмитрович детально охарактеризував роботу виконавчого апарату та депутатського корпусу районної ради, зупинився на роботі постійних комісій та президії.

  

- Вважаю, що робота Драбівської районної ради VII скликання була ефективною, депутатський корпус діяв згуртовано. Це дозволило нам приймати результативні рішення, які сприяли виконанню пріоритетних завдань та забезпечили комплексний соціально-економічний розвиток району, стабільну суспільно-політичну ситуацію. Тому, користуючись нагодою, я хочу висловити щиру вдячність всім депутатам, сільським головам, керівникам виконавчих органів влади, працівникам районної ради за підтримку та взаєморозуміння протягом п'яти років роботи, за злагоджену та плідну співпрацю. Адже все позитивне, що зроблено нами – це колективна праця всіх, - підсумував Володимир Дзега.

На сесії депутати заслухали ще звіти постійних комісій районної радита звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року.

  

Зокрема, начальник фінансового управління райдержадміністрації Марина Сіпко доповіла про виконання районного бюджету за поточний рік, зокрема, вона сказала, що за вказаний період до загального та спеціального фондів районного бюджету зібрано 18613,7 тис. грн надходжень, що на 7,4 відсотка, або на 1477,5 тис. грн менше ніж за відповідний період 2019 року, в тому  числі до загального фонду надійшло 17780,3 тис. грн, що менше на 688,8 тис. грн або на 3,7 відсотка. Затверджені планові завдання з доходів до загального фонду районного бюджету за І півріччя 2020 року виконано на 102,9 відсотка, або більше на 498,4 тис. грн.

Потім Марина Миколаївна ознайомила із пропозиціями щодо внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 40-6/VІІ "Про районний бюджет на 2020 рік". За інформацією начальника фінансового управління райдержадміністрації, дані зміни викликані зверненнями головних розпорядників коштів районного бюджету на перерозподіл видатків на фінансування додаткової потреби в коштах, яка виникла в ході виконання кошторисів на 2020 рік; збільшенням видатків за рахунок субвенцій, які передаються із обласного бюджету, сільських рад відповідно рішень про делегування коштів районному бюджету в сумі 519,138 тис. грн.

Позитивним було голосування народних обранців щодовнесення змін до Програми модернізації комунальної теплоенергетики району на 2018 - 2020 роки, до фінансового плану КНП "Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2020 рік та щодо внесення змін до низки рішень районної ради: від 06.06.2014 № 40-9/VI, від 19.02.2015 № 47-10/VI, від 06.06.2014 № 40-11/VI, від 19.06.2020 № 43 - 14 /VІІ.

  

У ході роботи сесії розглянули та затвердили Статут Комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" у новій редакції, погодили встановлення додаткових пільг із оплати за навчання в Драбівській дитячій школі мистецтв на 2020-2021 навчальний рік та продовжили договір оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району.

Серед іншого депутати погодили безоплатну передачу друкованої продукції й передачу-прийняття матеріальних цінностей та надали декілька дозволів: Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Драбівського району на списання автомобіля, дозвіл на закріплення земельної ділянки за сектором культури, молоді та спорту райдержадміністрації, на передачу меблів у комунальну власність Драбівської селищної об’єднаної територіальної громади та дозвіл КНП “Драбівська центральна районна лікарня” на передачу майна.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація