«Навчимося у бджіл єдності»

28.09.15

Під таким гаслом 26 вересня 2015 року у великій залі Будинку рад пройшло засідання власників бджолосімей Драбівського району.

У роботі зібрання взяли участь голова районної ради Володимир Дзега, голова Правління Всеукраїнського Братства Бджолярів України Тетяна Васильківська,  начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Хрущ та близько 50 власників пасік.

Під час зустрічі було обговорено проблеми та перспективи розвитку бджільництва на Драбівщині. Особливу увагу присутні приділили випадку отруєння бджіл пестицидами та засобами захисту рослин, який відбувся у районі на початку червня нинішнього року. Учасники засідання вирішили розглянути дане питання на черговому засіданні ради сільськогосподарських товаровиробників району та обговорити можливу компенсацію власникам пасік, які постраждали.

За результатами зібрання було прийнято рішення  про створення районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Братство бджолярів України», мета якої сприяти розвитку громадських ініціатив в середовищі пасічників України, спрямованих на розбудову та зміцнення громадянського суспільства, задоволення  професійних потреб пасічників та захист їх інтересів.

              

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація