Навчання на замовлення роботодаваця - гарантоване працевлаштування

06.09.18

6 березня 2018 року Степаненко Олександр Іванович, який проходив перепідготовку за індивідуальною формою навчання за направленням Драбівського РЦЗ,  здав підсумковий кваліфікаційний іспит у ЧДК ЖПП «Житлосервіс» за професією «електрогазозварник».

Впродовж майже чотирьох місяців безробітний освоював теоретичні знання і здобував практичні вміння за професією, яка сьогодні актуальна на ринку праці, зокрема і в сільськогосподарському регіоні. Викладачі навчального закладу відзначили  відповідальність, наполегливість слухача, бажання вчитись і працювати. Після завершення навчання з безробітним провів співбесіду роботодавець. В результаті він був працевлаштований у ТОВ «Власагро».

«В сучасних умовах зростає значимість та рівень вимог до підбору персоналу. І фаховий працівник – це гарантія успіху підприємства. У своєму житті людина завжди стоїть перед вибором. І одним із перших є вибір майбутньої професії. Цей життєвий крок визначає подальшу долю кожного»,- підкреслив керівник підприємства Власенко Олександр Іванович.

Л. Перепелиця - заступник начальника відділу надання соціальних послуг Драбівської РФЧОЦЗ

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація