Народний депутат України зустрівся з жителями Драбівського району

23.10.19

Сьогодні народний депутат Олег Арсенюк зі своїми помічниками відвідав Драбівщину і провів зустріч із виборцями, яка відбулася у великій залі Будинку рад.

У ході діалогу представники Верховної Ради України розповіли про реформи, які впроваджуються в країні, про роботу над змінами в законодавстві, зокрема: Трудовому кодексі України, ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», про розробку пенсійної системи другого рівня, а також відповіли на питання.

Багато запитань стосувалися стану доріг у адмінмежах Драбівського району. Народний обранець зауважив, що важко вирішити за декілька місяців ті проблеми, якими ніхто не опікувався роками. Тим не менше, він запевнив, що сприятиме їх вирішенню і що він особисто контролюватиме якість виконання робіт.

Окрім того питання драбів’ян стосувалися стану реалізації освітньої та медичної реформ, якості надання медичних послуг, добудови спортивної й актової зали Драбівського НВК «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка – гімназія».

Також політик наголосив на тому, що такі зустрічі з виборцями стануть системними і будуть проводитись щомісячно.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація