Напередодні професійного свята Драбівщина вшанувала освітян

28.09.17

Коли на змочену осінніми дощами землю, починає тихо падати жовтий лист, приходить до нас свято – День працівників освіти. Так склалось символічно, що це свято ми відзначаємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і вчителі дають дітям неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими у житті. 

Сьогодні, 28 вересня, напередодні професійного свята в районному Центрі культури і дозвілля вшанувати вчительську роботу зібралася майже вся освітянська родина району.

Привітати та засвідчити шану педагогам завітали голова районної ради Володимир Дзега, заступник голови обласної ради Вадим Гайович, депутат обласної ради Григорій Плічко, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Лобода, заступник голови райдержадміністрації Світлана Коршак.

У вітальному слові голова районної ради відзначив важливість праці вчителів у підготовці дітей і молоді до майбутнього, наголосив на важливості дати дітям не лише знання, а підготувати їх до сміливого вирішення проблем, вміння критично переосмислювати величезний потік інформації у сучасному інформаційному суспільстві.

«Знання, здобуті в школі, є основою для майбутніх досягнень і звершень ваших учнів. Виховати у молоді моральні цінності, вказати правильний шлях у майбутнє - ось завдання, що були і залишаються найважливішими для вчителя. Сьогодні, як ніколи, важливо навчити дітей самостійно мислити, приймати рішення та нести відповідальність за свій вибір, бути дорослими людьми та зрілими громадянами і патріотами. Тому сучасний учитель повинен бути не тільки фахівцем високого рівня, а й усвідомлювати сутність динамічних змін, які відбуваються в суспільстві», - сказав Володимир Дзега.

Посадовець наголосив на впровадженні в державі масштабної реформи середньої освіти Нова українська школа, на фундаментально новий підхід до розвитку вчителя і його педагогічної свободи, що забезпечує нещодавно підписаний Президентом Закон України «Про освіту».

Також він запевнив, що районна влада чітко розуміє, що складовою національної безпеки є освіта, тому із районного бюджету в поточному році на функціонування освітньої галузі на енергоносії, ремонти приміщень, харчування і оздоровлення дітей, заробітну плату педагогам та покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів виділено 3178,3 тис. грн.

Із нагоди Дня працівників освіти та Всеукраїнського Дня дошкілля за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків, за навчання та виховання підростаючого покоління Володимир Дзега вручив Почесні грамоти районної ради директору Ковалівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Віктору Головку, вчительці англійської мови Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.С.В. Васильченка - гімназія» Людмилі Єгоровій, вчительці хімії та біології Демківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Надії Йовенко, завідувачці дошкільного начального закладу «Дзвіночок» села Степанівка Анні Йоненко, заступнику директора з навчально-виховної роботи Білоусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Людмилі Нерознак, вчительці англійської мови Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Наталії Осадчій, вчительці музичного мистецтва та художньої культури Погребської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лідії Потравці, заступнику директора з навчально-виховноїроботи Шрамківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Любові Чуруті.

  

  

До вітань долучився заступник голови обласної ради Вадим Гайович. Він подякував освітянам за щоденну сумлінну працю, за невтомний творчий пошук, за відданість справі та душевне тепло, віддане своїм вихованцями. Зокрема, він сказав: «Немає такої культури чи народу на землі, які б не виокремлювали учителів у особливий статус, адже слово «учитель» поряд зі словами «родина», «тато» були споконвічними орієнтирами не тільки українського, але і багатьох інших народів світу. Вчитель творить людину майбутнього».

На завершення Вадим Гайович виконав почесну місію: з нагоди професійного свята за високий професіоналізм та заслуги в реалізації державної політики у галузі освіти вручив Почесні грамоти Черкаської обласної ради Ніні Діхтяренко -головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії відділу освіти райдержадміністрації, Ользі Канай - директору Золотоношківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Ганні Кравцовій - старшому економісту централізованої бухгалтерії відділу освіти райдержадміністрації, Лені Молчановій - заступнику директора Бирлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Оксані Осадчій - вчительці біології та хімії Бойківщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Валентині Ситник - завідувачці Центру розвитку дитини «Берізка» (смт Шрамківка).

  

  

Депутат обласної ради Григорій Плічко також привітав присутніх із Днем працівників освіти і подарував Безпальчівській загальноосвітній школі І – ІІ ступенів сертифікат на заміну віконних блоків і дверей у музейній кімнаті І.Городинця.

Приємним мистецьким подарунком для всіх учасників святкового заходу стали виступи вихованців навчально-виховних закладів району, ансамблю народної музики «Здоровенькі були» та танцювального колективу «Канівчанка».

Виконавчий апарат районної  ради

  

     

Фото газети "Драбівщина"

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація