Найспортивніше село Черкащини-2017року

11.09.17

9 вересня 2017року в місті Городище відбулися обласні фінальні змагання"Найспортивніше село Черкащини– 2017 року".У змаганнях взяли участь переможці районних етапів змагань.

На початку змагань, під оплески глядачів, учасники пройшли урочистим маршем по доріжках стадіону. Право очолювати колону було надано минулорічним переможцям змагань – спортсменам села Кочубіївка Уманського району.

Після урочистої  церемонії, головний суддя  оголосив  суддівську бригаду та  склади команд, після чого дав старт змаганням. Розпочалась головна інтрига дня - боротьба за отримання титулу   "Найспортивніше село Черкащини– 2017 року".

Заключним   акордом спортивного  заходу  стало підведення підсумків змагань.Підбивши результати в індивідуальних змаганнях, а потім порахувавши набрані загальнокомандні бали,  було встановлено призерів та переможця обласного фіналу.

За результатами наполегливої боротьби до трійки лідерів увійшли:перше місце – селоХрестителеве (Чорнобаївський район), друге місце – селоР. Поляна (Черкаський район), третє місце – селоКочубіївка (Уманський район).

Драбівськийрайон на цих змаганнях представляла спортивна команда села Кантакузівка, яка серед 18 команд зайняла 6 місце.

В індивідуальних змаганнях третє місце посіли: Олександр Ткаченко (армспорт  до 70 кг), Леонід Чурута (настільний теніс). Друге місце посів – Олександр Лимаренко (армспорт до 90 кг). Перше місце отримав Артур Левченко (шашки). У змаганнях з дартсу сільський голова Олександр Крикун для своєї команди завоював третє місце.

Зазначимо, що тепер за І, ІІ та ІІІ загальнокомандні місця учасники будуть нагороджені грошовими преміями у розмірі 30, 20 та 15 тисяч гривень відповідно.

Згідно рішення сесії обласної ради переможці та призери змагань отримають кошти на придбання спортивного інвентарю, форми чи обладнання.

Переможці 19 вересня в смт Ворохта Івано-Франківської області представлятимуть Черкащину у фінальних змаганнях команд сільських та селищних рад «Краще спортивне село України».