На засіданнях постійних комісій депутати обговорили матеріали 42 сесії районної ради

23.09.14

23 вересня  відбулися засідання постійних комісій районної ради, у ході яких обговорено матеріали 42 сесії районної ради шостого скликання.

Депутати районної ради опрацювали питання порядку денного сесії, зокрема розглянули проекти рішень "Про звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року",  "Про звіти постійних комісій районної ради", "Про встановлення додаткових пільг з оплати за навчання в Драбівській дитячій школі мистецтв на 2014-2015 навчальний рік", "Про затвердження Статуту Драбівської центральної районної лікарні", "Про затвердення списку присяжних Драбівського районного суду".

Члени постійних комісій обговорили також внесення змін до рішень районної ради "Про районний бюджет на 2014 рік", "Про програму забезпечення правопорядку в Драбівському районі на 2011-2015 роки", до районної комплексної програми "Турбота" на 2014 – 2020 роки.

Під час роботи комісій депутати розглянули  питання управління майном районної комунальної власності, план роботи районної ради на ІV квартал 2014 року, внесли деякі поправки до окремих проектів рішень та рекомендували винести обговорені питання на розгляд 42 сесії районної ради.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація