На засіданні комісії з питань ТЕБ та НС говорили про розміщення КПП на в`їздах та виїздах на/з території району

06.04.20

Сьогодні, 6 квітня 2020 року, голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації Віктор Хрущ.

Як повідомляє офіційний вебсайт райдержадміністрації, на засідання були запрошені керівники служб цивільного захисту району та представники органів місцевого самоврядування.

У ході роботи комісія розглянула питання запровадження в районі додаткових заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, зокрема розміщення контрольно-пропускних пунктів на в'їздах та виїздах на/з території Драбівського району та  забезпечення  їх належного функціонування в умовах карантину.

Контрольно-пропускні пункти відповідно до рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної ситуації та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації від 05.04.2020 №15 будуть розміщуватись  на автодорозі Т-2409 Драбів - Золотоноша до М-03 Київ - Харків (в адміністративних межах Кононівської сільської ради) та автодорозі Т-2410 Драбів – Золотоноша –Свічківка – Гребінка (в адміністративних межах Свічківської сільської ради).

До складу контрольно-пропускних пунктів будуть входити представники Національної поліції, ДСНС, закладів охорони здоров’я району. У своїй діяльності контрольно-пропускні пункти керуватимуться Методичним рекомендаціями, затвердженими розпорядженням Головного державного санітарного лікаря України від 04.04.2020 №17.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація