На загальних зборах Рождественської громади заслухали звіти та прийняли низку рішень

16.03.17

З метою більш широкої інформованості населення про стан справ та залучення громадськості до участі у вирішенні питань місцевого самоврядування у районі продовжують проводитися загальні збори громадян.

Сьогодні, 16 березня, заступник голови районної ради Тетяна Богославець взяла участь у сходці жителів села Рождественського. На зустріч із громадою завітали депутат районної ради Оксана Скопич і регіональний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія», депутат районної ради Анатолій Волошін.

Розпочала роботу Рождественський сільський голова Зоя Рибак, яка прозвітувала про економічний та соціальний розвиток села за минулий рік. Зокрема, вона зазначила, що бюджет - це основа діяльності будь-якої установи. Від наповнення казни залежить функціонування та діяльність сільської ради. У 2016 році обсяг доходів загального фонду при плані 351190 грн. фактично виконано на 561114 грн., в т.ч. власних надходжень при плані - 322900 грн. фактично надійшло –535854 грн., що становить 166% виконання. Всього використано коштів по загальному фонду на утримання всіх функцій в 2016 році 388347 грн. при плані 391848 грн., що становить 99,1% від запланованого.

Сільський голова поділилася планами на найближчий час:  оптимізація дитячого садка в зв’язку зі зменшенням кількості дітей, проведення ремонту адмінприміщення та розміщення у його вільній частині ФАПу. Це дасть змогу зменшити витрати у подальшому при установленні опалення і водопроводу, зекономити кошти на опаленні закладів.

Зі звітом про депутатську діяльність виступила  Оксана Скопич. Вона розповіла про роботу у постійній комісії районної ради з питань дотримання  законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики та про використання депутатських коштів.

Керівники сільськогосподарських підприємств проінформували громаду про стан розрахунків за земельні частки (паї) та про співпрацю у соціально-економічному розвитку села.

Заступник голови районної ради Тетяна Богославець взяла участь у обговоренні питань прядку денного та відповіла на запитання жителів Рождественського. Людей найбільше цікавили питання щодо прийняття Закону україни №5520,  особливості добровільного об’єднання територіальних громад, розташованих на територіях суміжних районів; допомога воїнам АТО та надання одноразової допомоги; ремонт дороги Рождественське – Великий Хутір; робота дошкільної навчальної установи.

З усіх питань, розглянутих на загальних зборох, прийнято відповідні рішення.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація