На загальних зборах громада Золотоношки обговорила важливі питання

03.04.18

Сьогодні, 3 квітня, в приміщенні сільського Будинку культури відбулися загальні збори жителів села Золотоношка.

У роботі зібрання взяли участь голова районної ради Володимир Дзега, директор ТОВ АПК «Степ» Олександр Оробченко, директор  ПП “Вороненці” Микола Бондаренко.

Сільський голова Олександр Харченко прозвітував про виконання плану соціально-економічного розвитку села Золотоношка за 2017 рік, про роботу закладів соціальної сфери села, виконання бюджету, залучення позабюджетних коштів та окреслив основні напрямки роботи сільської ради у поточному році.

Перед громадою зі звітом про діяльність у минулому році виступив депутат районної ради Олександр Оробченко. Також він як керівник ТОВ АПК «Степ» проінформував громаду про розрахунки за  земельні паї (12% від нормативно грошової оцінки землі) та допомогу, надану на соціально-економічний розвиток громади.

Перед жителями села прозвітувався директор  ПП “Вороненці” Микола Бондаренко, який розказав про розрахунки за  земельні паї та участь у соціально-економічному розвитоку громади.

Голова районної ради Володимир Дзега відповів на запитання жителів Золотоношки. Зокрема, громада цікавилася вирішенням проблеми незадовільного стану доріг і автобусного сполучення. Також Володимир Дзега звернув увагу на важливості розвитку інфраструктури населеного пункту та поінформував громадян про перспективи та плани по реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання громад» у районі і дав вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація