На сходці жителі Рождественського прийняли рішення щодо добровільного об`єднання

14.03.18

Голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у загальних зборах жителів села Рождественського, які відбулися 14 березня 2018 року.

На зібранні були присутні депутат районної ради - регіональний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія» Анатолій Волошін, представники місцевих сільськогосподарських підприємств, Великохутірський сільський голова - Ніна Шинкаренко та Михайлівський сільський голова – Андрій Донець.

Основним питанням порядку денного був звіт сільського голови Зої Рибак про здійснення повноважень у минулому році, виконання Програми економічного і соціального розвитку сільської ради за 2017 рік та ознайомлення з відповідною Програмою на поточний рік.

На завершення зборів проведено громадські слухання і обговорення питання щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Коротко по даному питанню проінформував голова районної ради Володимир Дзега, вкотре наголосивши, що процес об’єднання неминучий і потрібно визначатися і робити перші кроки. На запитання громадян відповіли присутні очільники суміжних територіальних громад.

У ході обговорення розглянуто два варіанти, але в результаті активного обговорення жителі Рождественського переважною більшістю голосів підтримали проект добровільного об’єднання із Великохутірською громадою.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація