На сходці жителі Рецюківщини обговорили перспективу об`єднання тергромади

04.04.18

Із метою залучення громадськості до участі у вирішенні питань місцевого самоврядування та більш широкої інформованості населення про стан справ у районі продовжують проводитися загальні збори громадян.

Сьогодні, 4 квітня, голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у сходці жителів Рецюківщини.

На зустріч із громадою завітали депутат районної ради – представник СТОВ «Придніпровський край» Володимир Гіптенко, керівники бюджетних установ, Великохутірський сільський голова Ніна Шинкаренко.

Відповідно до порядку денного на початку загальних зборів сільський голова Галина Кисіль прозвітувала перед громадою про проведену роботу упродовж 2017 року, зробила акценти на місцевому бюджеті, його надходженнях та видатках, інформувала присутніх про роботу та утримання об’єктів соціальної сфери, а також ознайомила з перспективами розвитку населеного пункту.

  

Керівник місцевого сільськогосподарського підприємства Володимир Гіптенко розповів про виконання договірних зобов’язань перед власниками земельних паїв, надання послуг жителям села та про участь СТОВ «Придніпровський край» в соціально-економічному розвитку громади.

Потім голова районної ради Володимир Дзега відповів на запитання присутніх, зокрема, людей найбільше цікавили питання щодо об’єднання територіальних громад та ремонту доріг.

Потім Великохутірський сільський голова Ніна Шинкаренко розповіла про співпрацю в перспективі об’єднання населених пунктів у одну громаду та наголосила, що у поточному році проведуть ремонт дороги с. Великий Хутір – с. Рецюківщина.

З усіх питань, розглянутих на загальних зборах, прийнято відповідні рішення.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація