На сходці Бирлівської громади заслухали звіти народних обранців та обговорили проблемні питання

22.02.17

21 лютого 2017 року в приміщенні Бирлівського сільського Будинку культури відбулися загальні збори жителів сіл Бирлівки та Перше Травня.

На зустріч із Бирлівською громадою завітали заступник голови районної ради Тетяна Богославець, начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Віктор Хрущ, генеральний директор СТОВ ЗК «Хорс» Юрій Литвин, директор СТОВ АФ «Слобідська» Петро Гвоздик, депутат районної ради Михайло Хараборін, депутати та члени виконавчого комітету сільської ради, керівники установ та організацій села.

Традиційно громада заслухала звіт сільського голови Володимира Тарасенка, який розказав про виконання сільського бюджету у 2016 році, про проведену роботу по благоустрою села, підтримку діяльності закладів соціальної сфери. Значну увагу Володимир Григорович приділив основним напрямах роботи сільської ради у 2017 році.

На завершення сільський голова звернувся до всієї громади: «Не будьте байдужими і пасивними. Я особисто і колектив сільської ради – відкриті, і ми чекаємо конкретних пропозицій щодо поліпшення життя в селі по тих чи інших напрямах роботи, адже лише спільно ми зможемо зробити зміни на краще».

Потім із звітом виступив депутат районної ради Михайло Хараборін, який поінформував про депутатську діяльність у постійній комісії районної ради із соціальних питань та реалізовані конкретні справи.

Орендарі земельних часток (паїв) розповіли про дотримання договірних зобов'язань та участь товариств у соціально-економічному розвитку територіальної громади.  

З-поміж іншого збори розглянули проблемні питання для місцевих жителів: відкриття аптечного пункту в селі та проведення ремонту доріг.

З обговорюваних на зібранні питань громада ухвалила відповідні рішення.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація