На сесії районної ради затвердили фінансові плани та розглянули низку освітянських питань

21.08.20

Сьогодні, 21 серпня 2020 року, у великій залі Будинку рад відбулося позачергове пленарне засідання 44 сесії Драбівської районної ради, яку провів її голова Володимир Дзега.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Віктор Хрущ, начальники окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, представники засобів масової інформації.

Напередодні всі питання, що виносилися на позачергове пленарне засідання, опрацьовано членами постійних комісій та президією районної ради. 

  

Спершу Володимир Дзега привітав всіх присутніх із прийдешніми визначними державними святами та за вагомі трудові здобутки, сумлінну працю, зразкове ставлення до виконання посадових обов’язків вручив Почесні грамоти обласної ради Анатолію Головку - директору ТОВ «Інагро-Драбів»; Івану Дроботу - вчителю математики, фізики та інформатики Перервинцівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ»; Валентині Пустовгар - секретарю Бирлівської сільської ради.

  

За сумлінну та самовіддану працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у вирішення завдань соціально-економічного розвитку району та з нагоди Дня незалежності України Почесними грамотами районної ради відзначили депутатів райради Наталію Білоху, Анатолія Гелеверу, Валентина Згуровського, Сергія Маркуся, Василя Суддю.

Далі перейшли до розгляду питань порядку денного.

У ході роботи народні обранці внесли зміни до фінансового плану КНП «Драбівська центральна районна лікарня» на поточний рік та затвердили фінансові плани КНП «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» і КНП «Драбівська центральна районна лікарня» на 2021 рік.

  

Потім депутати внесли зміни до Програми фінансової підтримки філії «Драбівський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування державного значення в межах Драбівського району на 2016 – 2020 роки та до Програми збереження архівних фондів у Драбівському районі на 2020-2024 роки.

  

Також депутати детально розглянули й підтримали пропозиції щодо внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 40-6/VІІ «Про районний бюджет на 2020 рік». Дані зміни викликані зверненнями головних розпорядників коштів районного бюджету на збільшення видатків на фінансування додаткової потреби в коштах, яка виникла в ході виконання кошторисів на 2020 рік; також за рахунок спрямування коштів внаслідок перевиконання дохідної частини бюджету у сумі 1600,0 тис. грн та збільшенням видатків за рахунок субвенцій, які передаються із обласного бюджету, сільських, селищної відповідно рішень рад про делегування коштів районному бюджету в сумі 501,370 тис. грн.

  

Бурхливе обговорення викликав розгляд освітянських питань: в підсумку народні обранці позитивно проголосували за створення Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних  працівників» і внесли зміни до рішення районної ради від 19.06.2020 № 43 - 14/VІІ, проте поєкт рішення про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на передачу майна зняли з розгляду.

  

Серед іншого на пленарному засіданні позачергової сесії затверджено тимчасові одноставкові та двовоставкові тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії та включено об’єкти нерухомого майна до Переліку другого типу.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація