На сесії районної ради заслухали звіти, внесли зміни до бюджету та прийняли низку важливих рішень

22.06.18

Сьогодні, 22 червня, голова районної ради Володимир Дзега провів 27 чергову сесію районної ради.

У засіданні взяли участь депутати обласної ради Сергій Буцько і Григорій Плічко, керівники районної державної адміністрації, установ і організацій, селищний і сільські голови, представники місцевої преси, громадськість.

Передувало пленарному засіданню сесії робота постійних комісій і президії районної ради.

  

  

На початку роботи сесії перед депутатами виступив керівник філії «Драбівський райавтодор» дочірнього підприємства «Черкаський облавтодор» Олександр Тесленко, який розповів про стан справ щодо ремонту доріг, які знаходяться на території району, ознайомив із графіком ремонту шляхів місцевого значення та дав відповіді на запитання.

Згідно затвердженого порядку денного, спершу депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації Івана Гайдая про виконання програм економічного і соціально-культурного розвитку району та делегованих районною радою повноважень. Далі прийняли позитивні рішення щодо звітів головних розпорядників бюджетних коштів про використання коштів, виділених з районного бюджету на фінансування районних програм у 2017 році, звітів постійних комісій районної ради та про хід виконання рішення районної ради від 18.02.2014 № 36-1/VІ «Про районну комплексну Програму «Турбота» на 2014-2020 роки.

  

Потім начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Близнюк озвучила загалу пропозиції по внесенню змін до районного бюджету на 2018 рік, які викликані зверненнями головних розпорядників коштів районного бюджету на збільшення видатків на фінансування додаткової потреби в коштах, яка виникла в ході виконання кошторисів поточного року; збільшенням видатків за рахунок субвенцій, які передаються із обласного бюджету, сільських, селищних відповідно рішень рад про делегування коштів районному бюджету в сумі 1902,348  тис. грн.; розподілом вільного залишку бюджетних коштів на початок року по загальному фонду у сумі 1481,61 тис. грн. та за рахунок спрямування коштів внаслідок перевиконання дохідної частини бюджету у сумі 598,3 тис.грн.

  

Заслухано також питання про створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» та комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Також депутати погодили Програму збереження та використання Національного архівного фонду Драбівського району на 2018 рік та питання встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва на стадії розробки проектної документації об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів районного бюджету,  комунальних підприємств, установ та організацій.

  

Позитивним було голосування народних обранців щодо внесення змін до рішень районної ради, зокрема, рішення від 06.06.2014 № 40-11/VI «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району та уповноважених органів, яким вони передані в управління».

У ході роботи також вирішено питання, що стосуються управління комунальним майном.

  

Крім того депутати розглянули декілька земельних питань та затвердили план роботи районної ради на ІІ півріччя поточного року.

Виконавчий аппарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація