На сесії районної ради заслухали звіти, внесли зміни до бюджету та прийняли низку програм

21.02.20

Сьогодні, 21 лютого 2020 року, голова районної ради Володимир Дзега провів 41 чергову сесію районної ради.

У засіданні взяли участь директор Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Роман Бохін, в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Юрій Журавльов, керівники районної державної адміністрації, установ і організацій, селищний і сільські голови, представники місцевої преси, громадськість.

Передувало пленарному засіданню сесії робота постійних комісій і президії районної ради.

  

На початку роботи сесії перед присутніми виступив директор Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Роман Бохін, який розказав, що у поточному році заплановано виконання ремонтних робіт доріг Шрамківка – Драбове-Барятинське і Драбів – Білоусівка, на що з державного бюджету виділено кошти в сумі 21 млн 900 тис. грн. Також  здійснюватиметься ямково-відновлювальний ремонт доріг, дані роботи проводитимуться на тих ділянках, які будуть визначені райдержадміністрацією і погоджені органами місцевого самоврядування. Окрім цього заплановано проведення капітального ремонту амбулаторій загальної практики сімейної медицини у Нехайках і Мехедівці, на що Міністерством регіонального розвитку виділено близько 900 тис. грн.

  

Далі депутати надали слово в.о. начальнику Служби автомобільних доріг у Черкаській області Юрію Журавльову, який зазначив, що на даний час 95% доріг перебувають у незадовільному стані, а 40% - потребують повного відновлення. Він запевнив, що у 2020 році Уряд профінансує ремонт дороги Т 24-09, що знаходиться в адмінмежах Драбівського району.

  

Після нетривалого обговорення народні обранці затвердили порядок денний та перейшли до розгляду питань.

Спершу перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Лобода презентував Програму економічного, соціального та культурного розвитку Драбівського району на 2020 рік та прозвітував про хід виконання рішення районної ради від 22.06.2016 № 7-2/VII «Про Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016-2020 роки».

  

Потім шляхом поіменного голосування внесли зміни до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі на 2016-2020 роки, Програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Драбівського району на 2016-2020 роки, Програми забезпечення правопорядку в Драбівському районі на 2016-2020 роки та Програми модернізації комунальної теплоенергетики Драбівського району на 2018-2020 роки.

Також затвердили Інвестиційну програму комунального підприємства «Драбівські теплові мережі» Драбівської районної ради Черкаської області на 2020 рік, районну Програму національно-патріотичного виховання дітей та шкільної молоді на 2020-2025 роки та Програму збереження архівних фондів у Драбівському районі на 2020-2024 роки.

  

Потім начальник фінансового управління райдержадміністрації Марина Сіпко прозвітувала про виконання районного бюджету за 2019 рік та озвучила загалу пропозиції по внесенню змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 40-6/VІІ «Про районний бюджет на 2020 рік», які викликані зверненнями головних розпорядників коштів районного бюджету на збільшення видатків на фінансування додаткової потреби в коштах, яка виникла в ході виконання кошторисів на 2020 рік; розподілом вільного залишку бюджетних коштів станом на 01.01.2020 року по загальному фонду у сумі 5456,601 тис. грн; розподілом залишку  коштів субвенції переданих у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції станом на 01.01.2020 року по загальному фонду у сумі 189,200 тис. грн.

  

Далі депутати прийняли позитивні рішення щодо звітів головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Драбівська центральна районна лікарня» та директора комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» про фінансово-господарську діяльність за 2019 рік, щодо ходу виконання рішення районної ради від 25.04.2018 № 25-1/VII «Про Програму зайнятості населення Драбівського району на 2018-2020 роки» та рішення районної ради від 03.02.2016 № 4-15/VII «Про Програму забезпечення правопорядку в Драбівському районі на 2016-2020 роки».

  

Позитивним було голосування народних обранців при затвердженні Статуту Свічківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» і внесенні змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Окрім того підтримано пропозицію про проведення конкурсу з визначення опорного закладу загальної середньої освіти та визначено орієнтовні строки проведення звітів депутатів Драбівської районної ради VIІ скликання перед виборцями.

У ході роботи також вирішено питання, що стосуються управління комунальним майном.

  

Також депутати обговорили внесення змін до рішення районної ради від 21.11.2013 № 31-3/VІ, проте дане питання не отримало достатньої кількості голосів.

На завершення народні обранці погодили текст звернення депутатів Драбівської районної ради до Президента України, Прем'єр-міністра України, Міністра охорони здоров’я, в.о. Голови Національної служби здоров’я України щодо підтримки та недопущення банкрутства районних лікарень в період активного етапу реформування медичних закладів вторинного рівня та підтримали вимоги Всеукраїнського об’єднаного штабу захисту української землі до Президента України, Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо впровадження земельної реформи в Україні. 

  

Виконавчий аппарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація