На сесії райради визнали повноваження новообраних депутатів та внесли зміни до бюджету і ряду програм

24.11.17

24 листопада 2017 року голова районної ради Володимир Дзега провів 22 позачергову сесію районної ради. У засіданні взяли участь керівники районної державної адміністрації, установ і організацій, сільські та селищні голови, представники місцевої преси, громадськість.

Спершу Володимир Дмитрович повідомив, що 29 жовтня 2017 року відбулися перші вибори депутатів Зорівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Золотоніського району, на яких обрано депутатами Зорівської ОТГ Альбіну Дюжакову та Миколу Борисенка. Згідноз пунктом 5 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» дані депутати Драбівської районної ради VII скликання подали заяви до районної ради про дострокове припинення своїх повноважень. Тому відповідно до Постанов Драбівської районної виборчої комісії обрано нових депутатів районної ради - Володимира Гіптенка та Анатолія Пузика. Володимир Дзега привітав новообраних колег та урочисто вручив посвідчення депутатів районної ради сьомого скликання.

  

На початку роботи сесії голова районної ради зачитав звернення районної фракції Радикальної партії до Президента України, Прем’єр-міністра України, голови Черкаської обласної державної адміністрації та керівника фракції Радикальної партії у Верховній Раді України щодо діяльності голови Драбівської районної державної адміністрації, а також озвучив депутатське звернення щодо вжиття заходів задля підвищення ефективності використання бюджетних коштів, розширення асортименту комунальних послуг та підвищення їх якості.

Порядком денним передбачався розгляд 16 питань. Попередньо всі питання розглянуто членами постійних комісій районної ради та опрацьовано на засіданні президії.

  

Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода запропонував внести зміни до Програми удосконалення роботи органів виконавчої влади у Драбівському районі на 2016-2017 роки. Після обговорення питання, дискусії та внесення змін народні обранці затвердили дану Програму і внесли зміни до районної Програми «Інформаційно-аналітична система «Місцеві бюджети на 2015-2017 роки».

Наступним питанням депутати заслухали начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяну Близнюк, яка озвучила загалу пропозиції по внесенню змін до районного бюджету на 2017 рік, які викликані потребою в розподілі додаткових фінансових ресурсів районного бюджету та перерозподілі виділених бюджетних призначень та збільшенням видатків за рахунок субвенцій, що передаються із державного, обласного, сільських бюджетів відповідно рішень рад про делегування коштів районному бюджету в сумі 1264,875 тис. грн., розподілом вільного залишку бюджетних коштів на початок року по загальному фонду у сумі  840,0 тис. грн. та за рахунок спрямування коштів внаслідок перевиконання доходної частини бюджету у сумі 1142,25 тис. грн. Депутати підтримали внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 12-1/VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік».

Після обговорення депутати підтримали внесення цих змін.

  

У ході роботи також вирішено низку питань, що стосуються управління комунальним майном та земельних відносин, два з яких повернули на доопрацювання.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація