На сесії районної ради розглянули фінансові плани, внесли зміни до бюджету та районних програм

30.08.19

Сьогодні, 30 серпня 2019 року, у великій залі Будинку рад відбулося пленарне засідання 38 чергової сесії Драбівської районної ради, яку провів її голова Володимир Дзега.

У роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, селищний, сільські голови, начальники окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ і організацій, представники засобів масової інформації, громадськість.

Упродовж тижня питання, що виносилися на чергове пленарне засідання, опрацьовано членами постійних комісій та президією районної ради. 

  

На початку роботи сесії Володимир Дзега зачитав Постанову Драбівської районної виборчої комісії про те, що згідно з пунктом 5 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» визнано обраною депутаткою районної ради за списками від Аграрної партії Валентину Розсоху. Володимир Дмитрович привітав новообраного колегу та урочисто вручив посвідчення депутата Драбівської районної ради сьомого скликання.

  

Далі голова районної ради зачитав відповідь на депутатське звернення щодо виплати заборгованості філії «Драбівський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор», після чого перейшли до розгляду питань порядку денного.

Спершу народні обранці опрацювали районні програми, затвердивши Програму підтримки діяльності Драбівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області на 2019-2021 роки та внісши зміни до Програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Драбівського району, на 2016 - 2020 роки і Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Драбівському районі, на 2016 - 2020 роки.

  

Потім розглянули фінансові плани КНП «Драбівська центральна районна лікарня» та КНП «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги», а саме: затвердили плани на 2020 рік та внесли зміни на поточний.

  

Далі начальник фінансового управління райдержадміністрації Марина Сіпко прозвітувала про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року. Зокрема, вона зазначила, що за звітний період до загального та спеціального фондів районного бюджету зібрано 30961,4 тис. грн. надходжень, що на 14,4%, або на 3894,4 тис. грн. більше ніж за відповідний період 2018 року, в тому числі до загального фонду надійшло 29339,4 тис. грн., що більше на 5104,1 тис. грн. або на 21,1%. Затверджені завдання з доходів до загального фонду районного бюджету виконано на 111,0 %, понад план надійшло 2910,3 тис. грн. Із державного бюджету за І півріччя 2019 року до загального фонду районного бюджету надійшло коштів у загальній сумі 41762,7 тис. грн., з них базової дотації 1259,4 тис. грн., виконання планового показника становить 100,0 % та субвенцій, що одержуються з державного бюджету – 40503,3 тис. грн., виконання планових призначень складає  99,6%.

Також Марина Сіпко ознайомила присутніх із запропонованим внесенням змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № 32-2/VІІ «Про районний бюджет на 2019 рік», які викликані зверненнями головних розпорядників коштів районного бюджету на збільшення видатків на фінансування додаткової потреби в коштах, яка виникла в ході виконання кошторисів на 2019 рік; розподілом вільного залишку бюджетних коштів станом на 01.01.2019 року по загальному фонду у сумі 1715,250 тис. грн.; за рахунок спрямування коштів внаслідок перевиконання доходної частини бюджету у сумі 1396,082 тис. грн.; збільшенням видатків за рахунок субвенцій, які передаються із обласного бюджету, сільських, селищної відповідно рішень рад про делегування коштів районному бюджету, в сумі 328,433 тис. грн. Дані пропозиції отримали одноголосну підтримку.

  

Серед іншого депутати внесли зміни до складу постійної комісії районної ради, затвердили Статут Кононівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у новій редакції та Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, надали дозвіл КНП «Драбівська центральна районна лікарня» на списання трактора.

Шляхом поіменного голосування затверджено проекти землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіальних утворень 17 сіл та селищ Драбівського району.

З усіх питань порядку денного чергової сесії Драбівської районної ради прийнято позитивні рішення.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація